Polycom SPA12A24B 1465-42340-003 AC Power Adapter Charger 12W 24V 0.5A
  • Model: Polycom SPA12A24B 1465-42340-003
Add to Cart:
Model Number: SPA12A24B
Part Number: 1465-42340-003
In good condition and In full working order
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x Polycom SPA12A24B 1465-42340-003 AC Power Adapter Charger 12W 24V 0.5A