Phihong New PSAC10R-050 Interchangeable Plug AC Power Adapter Charger 10W 5V 2A
  • Model: Phihong New PSAC10R-050 Intercha
Add to Cart:
Phihong New Interchangeable Plug AC Power Adapter Charger 10W 5V 2A
Model: PSAC10R-050
In Good Condition
Included:
  • 1 x Phihong New PSAC10R-050 Interchangeable Plug AC Power Adapter Charger 10W 5V 2A
More Info:
  • Brand: PHIHONG
  • Model: PSAC10R-050
  • Input: AC 100-240V, 0.3A, 50-60Hz
  • Output: DC 5V, 2A