Phihong AC Power Adapter 5V 2A 10W - Model: PSC10K-050
  • Model: Phihong AC Power Adapter 5V 2A 1
Add to Cart:
Phihong AC Power Adapter 5V 2A 10W
Model: PSC10K-050
In good working condition
Includes:
  • 1 x Phihong AC Power Adapter 5V 2A 10W - Model: PSC10K-050