PCH international 100300243 AC Power Adapter 5V / 12V 1.5A - NU25-22120-140A
  • Model: PCH international 100300243 AC P
Add to Cart:
PCH international AC Power Adapter 5V / 12V 1.5A
P/N: 100300243
Model: NU25-22120-140A
In good working condition
supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x PCH international 100300243 AC Power Adapter 5V / 12V 1.5A - NU25-22120-140A