Original Plextor SQN36W12P-01 AC Power Adapter Charger 36W 12V 3A
  • Model: Original Plextor SQN36W12P-01 AC
Add to Cart:
In Good Condition
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x Original Plextor SQN36W12P-01 AC Power Adapter Charger 36W 12V 3A
More Info: Specifications:
  • Plextor
  • AC Power Adapter
  • Model: SQN36W12P-01
  • Input: 100V~240V 0.75A-0.4A 50-60Hz
  • Output: 12V == 3A