Original 20V 12A 240W A20-240P2A For MSI Delta15001 RX6700M 4.5mm Pin AC Adapter Country of Origin
  • Model: Original 20V 12A 240W A20-240P2A
Add to Cart:
Original 20V 12A 240W A20-240P2A For MSI Delta15001 RX6700M 4.5mm Pin AC Adapter
Country of Origin
China
Compatible Brand
For MSI
Bundled Items
Power Cable
Color
Black
Output Current
12.0A
Max. Output Power
240.0W
Compatible Model
For MSI Delta15001 RX6700M
MPN
A20-240P2A(4.5mm*3.0mm pin)