Novitech MHAU4126512D800 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Novitech MHAU4126512D800 AC Powe
Add to Cart:
  • INPUT: 120V AC 60Hz 18W
  • OUTPUT: 12V DC 800mA