Nortel Networks C41160500A010G A0656598 UK Plug AC Power Adapter 16V 500mA
  • Model: Nortel Networks C41160500A010G A
Add to Cart:
In good condition and in full working order
Included:
  • 1 x Nortel Networks C41160500A010G A0656598 UK Plug AC Power Adapter 16V 500mA
More Info:
  • Nortel Networks
  • Model Number: C41160500A010G
  • Made Exclusively For Nortel Networks
  • Part Number: A0656598
  • Input: 230V ~ 50Hz 0.06A
  • Output: 16V === 500mA