Netgear PWR-075-112 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Netgear PWR-075-112 AC Power Sup
Add to Cart:
  • OEM Original Parts
  • Input: 120VAC 60Hz 14W
  • Output: 7.5VDC 1A