Netgear MT18-9120150-A1 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Netgear MT18-9120150-A1 AC Power
Add to Cart:
  • OEM Original Parts
  • Input:120V ~ 60Hz 0.5A
  • Output: 12V 1.5A