Netgear DSA-12R-12 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Netgear DSA-12R-12 AC Power Supp
Add to Cart:
  • Input: 100-120V AC 50/60Hz 0.3A
  • Output: 12V DC 1A