NEC APD-9510-19A AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: NEC APD-9510-19A AC Power Supply
Add to Cart:
  • Input: 100-240V AC 50-60Hz 1.0A MAX
  • Output: System- 19V 1.9A
  • Charge- 6 - 19V