Mayday Tech ST-C-120-18500650CT AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Mayday Tech ST-C-120-18500650CT
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 2.5A 50/60Hz
  • Output: 18.5V 6.5A