Mattel PS15E-2400500U AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Mattel PS15E-2400500U AC Power S
Add to Cart:
DC24V 500mA 12VA , 24V 500mA
  • OEM Original Parts
  • Input: AC120V 60Hz 0.3A
  • Output: DC24V 500mA 12VA