Logitech GAD-SLU-240A8 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Logitech GAD-SLU-240A8 AC Power
Add to Cart:
  • INPUT: 100-120V ~ 0.4A 50/60HZ
  • OUTPUT: 24V 0.75A