Liteon PA-1900-04 Laptop Notebook AC Power Adapter Charger 90W 19V 4.74A
  • Model: Liteon PA-1900-04 Laptop Noteboo
Add to Cart:
In Good Condition
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x Liteon PA-1900-04 Laptop Notebook AC Power Adapter Charger 90W 19V 4.74A