Li Shin International LSE0110B20120-01 Laptop Power Charger Adapter 120W 20V 6A
  • Model: Li Shin International LSE0110B20
Add to Cart:
Li Shin International Laptop Power Charger Adapter 120W 20V 6A
Model: LSE0110B20120-01
In Good Condition Supplied With Mains Power Cable
Included:
  • 1 x Li Shin International LSE0110B20120-01 Laptop Power Charger Adapter 120W 20V 6A
More Info: Specification:
  • Li Shin International
  • AC Adapter
  • Model: LSE0110B20120-01
  • Input: 100-240V ~ 50/60Hz 2.0A
  • Output: 20V == 6.0A 120W MAX