LEI NU70-1120520-11 N19017 Monitor AC Power Adapter Charger 62W 12V 5.2A
  • Model: LEI NU70-1120520-11 N19017 Monit
Add to Cart:
In good condition and in full working order
Supplied with mains power cable
Model Number: NU70-1120520-11
Part Number: N19017
Includes
  • 1 x LEI NU70-1120520-11 N19017 Monitor AC Power Adapter Charger 62W 12V 5.2A
More Info:
LEI NU70-1120520-11 AC ADAPTER 12Vdc 5.2A -( ) Used 2x5.5mm 100-240vac POWER SUPPLY Leader Electronics Inc.
Condition: Used - Works
Content: One Adapter only
Model Number: NU70-1120520-11
App No.: N19017
cULus 3G74 E138754
Input Voltage: 100 - 240VAC ~ 50/60Hz 1.5A
Output: DC 12V=== 5.2A - ---C---
Connector: Round Barrel
Pin Dimension: 2.1 x 5.5 x 11 mm approx. (AxBxC)
A Inner diameter - 2.1mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 11mm