Leader MU08-6120050-A1 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Leader MU08-6120050-A1 AC Power
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50/60Hz 0.3A
  • Output: 12.0V 0.5A