Leader MT20-21120-A01F AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Leader MT20-21120-A01F AC Power
Add to Cart:
  • Input: 110-127V AC 60 Hz 0.25A
  • Output: 12.0V DC 750 mA