Kings KU3B-060-0450D AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Kings KU3B-060-0450D AC Power Su
Add to Cart:
  • OEM Original Parts
  • Input: 120VAC 60Hz 5W
  • Output: 6VDC only 450mA 2.7VA