Jinhuasheng Power Technology JHS-Q05/12-S335 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Jinhuasheng Power Technology JHS
Add to Cart:
  • Input: 100-240VAC 50-60Hz 0.85A
  • Output: 12V 2A, 5V 2A