ITE JSC9R0V0600 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: ITE JSC9R0V0600 AC Power Supply
Add to Cart:
  • INPUT: 100-240VAC 200mA 50-60Hz
  • OUTPUT: 9.0VDC 600mA