ITE D75-07A-950 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: ITE D75-07A-950 AC Power Supply
Add to Cart:
  • INPUT: 120V 60Hz 10W 100mA
  • OUTPUT: 7.5VDC 700mA