Insignia MWY-CE120-AC075350 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Insignia MWY-CE120-AC075350 AC P
Add to Cart:
7.5VAC 350mA or 7.5V 350mA
  • Input: AC 120V 60Hz 6.5W
  • Output: 7.5VAC 350mA