Hon-Kwang HP-CP-12-A12 UK Plug Desktop AC Power Adapter Charger 12W 12V 1A
  • Model: Hon-Kwang HP-CP-12-A12 UK Plug D
Add to Cart:
Model Number: HP-CP-12-A12
In good condition and In full working order
Included:
  • 1 x Hon-Kwang HP-CP-12-A12 UK Plug Desktop AC Power Adapter Charger 12W 12V 1A
More Info: SPECIFICATIONS: Brand: Hon-Kwang Model: HP-CP-12-A12 Type: I.T.E Power Supply PRI: 100-240V ~ 50/60Hz 0.35A SEC: 12V ---- 0.10A (Set at 1.0A) Plug Type: UK