Homedics ILA48-121000SPP-ADP2005 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Homedics ILA48-121000SPP-ADP2005
Add to Cart:
  • OEM Original Parts
  • Model: ILA48-121000SPP-ADP2005
  • Input: 120 VAC 60Hz 12W
  • Output: 12 VAC 1000 mA 4205