Hipro HP-AC010L7B 382271-031 380627-031 Switching AC Power Adapter 10W 5V 2A
  • Model: Hipro HP-AC010L7B 382271-031 380
Add to Cart:
In good condition
Included:
  • 1 x Hipro HP-AC010L7B 382271-031 380627-031 Switching AC Power Adapter 10W 5V 2A
  • 1 x Mains Power Cable
More Info:
  • Hipro
  • Switching AC Adapter
  • Model Number: HP-AC010L7B
  • HP Part Number: 382271-031 REV.: L01
  • HP Spares Number: 380627-031
  • INPUT: AC 100V-240V ~ 500mA 50-60Hz
  • OUTPUT: 5.0V == 2.0A (5.15H)