Hewlett Packard Series PPP012L-E AC Power Adapter 19V 4.74A 90W - PA-1900-32HT
  • Model: Hewlett Packard Series PPP012L-E
Add to Cart:
Hewlett Packard Series PPP012L-E AC Power Adapter 19V 4.74A 90W - PA-1900-32HT Series PPP012L-E Model: PA-1900-32HT In good working condition supplied with mains power cable
Includes:
  • 1 x Hewlett Packard Series PPP012L-E AC Power Adapter 19V 4.74A 90W - PA-1900-32HT