Hayes W41A-9800-BT-HY AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Hayes W41A-9800-BT-HY AC Power S
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 150mA
  • Output: 9V AC 800mA