Hangzhou Fubei BSW0127-5014002W AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Hangzhou Fubei BSW0127-5014002W
Add to Cart:
  • Input: 110-240V 50/60Hz 500mA
  • Output: 5V 1.4A