Garmin TRC-12-0500 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Garmin TRC-12-0500 AC Power Supp
Add to Cart:
  • Input: 100V 240V 50/60Hz 0.3A
  • Output: 12V 0.5A