FSP Group FSP090-11UAA1 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: FSP Group FSP090-11UAA1 AC Power
Add to Cart:
  • Input: 100-240V ~ 1.5A 50-60Hz
  • Output: 16.0V 5.31 MAX (85W MAX)
  • 19.0V 4.74A MAX (90W MAX)