Franmar ADS68181812W12125 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Franmar ADS68181812W12125 AC Pow
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50-60Hz 0.5A
  • Output: 12V 1.25A 15.0W