Finecom STM421205 AC Power Adapter 5V 1.5A / 12V 2A 6Pin 9mm Mini Din
  • Model: Finecom STM421205 AC Power Adapt
Add to Cart:
Model Number: STM421205
In good condition and In full working order
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x Finecom STM421205 AC Power Adapter 5V 1.5A / 12V 2A 6Pin 9mm Mini Din