ExtremeBroadbandEngineering IPA100PSB AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: ExtremeBroadbandEngineering IPA1
Add to Cart:
  • Input: 120V 60Hz 100mA LPS
  • Output: 15V 375mA