Ever Glow DCY120050 UK Plug Class 2 Transformer AC Power Adapter 6W 12V 500mA
  • Model: Ever Glow DCY120050 UK Plug Clas
Add to Cart:
In Good Condition
Included:
  • 1 x Ever Glow DCY120050 UK Plug Class 2 Transformer AC Power Adapter 6W 12V 500mA
More Info:
  • Ever Glow
  • Class 2 Transformer AC Adapter
  • Model Number: DCY120050
  • Input: 230V ~ 50Hz
  • Output: 12Vdc == 500mA