Dymo DSC-6PFA-12 UK 3 Pin Plug Switching AC Power Adapter Charger 6W 12V 0.5A
  • Model: Dymo DSC-6PFA-12 UK 3 Pin Plug S
Add to Cart:
In Good Condition
Included:
  • 1 x Dymo DSC-6PFA-12 UK 3 Pin Plug Switching AC Power Adapter Charger 6W 12V 0.5A
More Info:
  • Dymo Switching Adapter
  • Model: DSC-6PFA-12 FUK 120050
  • Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.2A
  • Output: 12V == 0.5A
  • Connector size: 5,5 mm x 2mm x 10mm