Dymo DSA-0421S-24 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Dymo DSA-0421S-24 AC Power Suppl
Add to Cart:
  • Input: 100-240V ~ 50/60Hz 1.2A
  • Output; 24.0V 1.0A