DVE DVS-090A15FUS AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE DVS-090A15FUS AC Power Suppl
Add to Cart:
  • Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.7A
  • Output: 9V 1.5A