DVE DSA-S15-05 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE DSA-S15-05 AC Power Supply C
Add to Cart:
  • Input: 100-120V AC 50/60Hz 0.3A 20VA
  • Output: 5V DC 1.5A