DVE DSA-15P-12 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE DSA-15P-12 AC Power Supply C
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50-60Hz 0.5A 40VA
  • Output: 12V 1A