DVE DSA-12G-12 FUK Switching AC Power Adapter 12 Volts 1 Amp UK Plug
  • Model: DVE DSA-12G-12 FUK Switching AC
Add to Cart:
DVE Switching AC Power Adapter 12 Volts 1 Amp UK Plug
Model: DSA-12G-12 FUK
In good condition and in full working order
Included:
  • 1 x DVE DSA-12G-12 FUK Switching AC Power Adapter 12 Volts 1 Amp UK Plug
More Info:
  • DVE
  • Switching Adapter
  • Model: DSA-12G-12 FUK
  • Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.3A
  • Output: 12V == 1A