DVE DSA-009-12A AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE DSA-009-12A AC Power Supply
Add to Cart:
  • Input: 90-132V ~ 47-63Hz 0.3A 15VA
  • Output: 12V = 0.75A