DVE 12V1000MARS AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE 12V1000MARS AC Power Supply
Add to Cart:
This product is compatible with:
Select Security Camera Models
  • Input: 100-120V 60Hz 0.50A 28-37VA
  • Output: 12V 1.1A