Dictaphone 2TR70A15 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Dictaphone 2TR70A15 AC Power Sup
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 1.5A 50-60Hz
  • Output: 15V 4.6A