Delta Electronics EADP-18VB 341-0206-03 AC Power Adapter For Cisco 18W 48V 0.375
  • Model: Delta Electronics EADP-18VB 341-
Add to Cart:
Delta Electronics EADP-18VB 341-0206-03 AC Power Adapter For Cisco 18W 48V 0.375A
Model Number: EADP-18VB
Cisco Part Number: 341-0206-03
In good condition and In full working order
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x Delta Electronics EADP-18VB 341-0206-03 AC Power Adapter For Cisco 18W 48V 0.375A