Dell PA-12 Family AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: HA65NS1-00
  • Model: Dell PA-12 Family AC Power Adapt
Add to Cart:
Dell PA-12 Family AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W
Model: HA65NS1-00
In good working condition with mains power cable
Included:
  • 1 x Dell PA-12 Family AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: HA65NS1-00