Dell GaN Laptop Charger 180W Watt Barrel 7.4mm tip AC Power Adapter - LA180PM210,HA180PM210,DA180PM2
  • Model: Dell GaN Laptop Charger 180W Wat
Add to Cart:
Dell GaN Laptop Charger 180W Watt Barrel 7.4mm tip AC Power Adapter - LA180PM210,HA180PM210,DA180PM210-10KFT,TXR1N,D6JHG
Brand Dell
Connector Type Proprietary
Compatible Devices ['Precision 7680', 'Precision 7670', 7770', 7780']
Compatible Phone Models Precision 7680, 7670, 7770, 7780
Included Components AC Adapter, Power Cord
Special Feature Fast Charging
Color Black
Input Voltage 120 Volts
Amperage 9.23 Amps
Wattage 180 watts
See less
About this item
New Genuine Original Dell AC Adapter with non-retail packaging,3FT Power cord
Output: 180W(9.23A-19.5V) Barrel 7.4mm tip
Compatible DP/N: 10KFT,TXR1N,D6JHG
Compatible Factory Model:LA180PM210,HA180PM210,DA180PM210
Compatible Computer Model:Precision 7680 7670 7770 7780
First
Second