Cyber Acoustics D41-09-600 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Cyber Acoustics D41-09-600 AC Po
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 10.5W
  • Output: 9V DC 600mA